Címlap Arc Egy tízemelet...

Egy tízemeletes tetejéről koncertezett a pécsi zenekar!

A Skoge május elsején adott szokatlan koncertet a pécsieknek, méghozzá egy rózsadombi társasház 11. emeletén (vagyis a tetőn). Menő!

A környék lakóinak garantáltan nagy élmény volt a koncert, ilyet még nem látott Pécs!

A „hála taps” fantázianevű koncerttel a koronavírus-járvány alatt is az embertársaikért dolgozó „hétköznapi hősöknek” fejezik ki hálájukat.