Címlap Arc Meghalt az Om...

Meghalt az Omega basszusgitárosa is!

Mély fájdalommal tudatjuk, hogy Mihály Tamás, az Omega együttes Kossuth-díjas és Liszt Ferenc-díjas basszusgitárosa elhunyt. Meghatározó alakja volt a hazai rockzenének, az Omega mellett szólólemezei és színpadi művei is maradandóak. Emlékét örökre megőrizzük

értesítette rajongóit az Omega együttes.

Mihály Tamás 73 éves volt.

A legendás zenész csak pár nappal élte Benk Lászlót.