Címlap Baleset Árokba borult...

Letért az úttestről, majd árokba borult egy személyautó csütörtök reggel Pécsen, a Füzes dűlő környékén.

 

A város hivatásos tűzoltói végezték a műszaki mentést, amelynek során áramtalanították a gépkocsit. Az érintett útszakaszon félpályán haladt a forgalom.

(Fotó: Baranya Vármegye Balesetek Bamosz Kft.)