Címlap Baleset Árokba borult...

Összeütközött két személyautó szerda reggel az 578-as főúton, a 7-es és 8-as kilométerszelvény között, az M60-as autópálya pécsi felhajtója közelében.

A baleset következtében az egyik jármű az árokba csúszott és az oldalára borult. A pécsi hivatásos tűzoltók áramtalanították a gépkocsit. Az érintett útszakaszon félpályán haladt a forgalom.

(Fotó: Facebook/Hoppál Péter)