Címlap Baleset Autó égett az...

Autó égett az egyik pécsi garázsban

Kigyulladt egy személyautó Pécsen, a Tettye utcában lévő garázssor egyik garázsában. A város hivatásos tűzoltói két vízsugárral eloltották a tüzet, miközben vízsugárral védték a szomszédos épületeteket attól, hogy lángra kapjanak. A két szomszédos garázsra így a tűz nem terjedt át. Az egységek az utómunkálatokat végzik.

Kiemelt képünk csupán illusztráció*