Címlap Baleset Baleset miatt...

Két személyautó ütközött össze szerda reggel az 57-es főút 21-es és 22-es kilométere között, Belvárdgyula határában. A helyszínre a pécsi hivatásos tűzoltókat riasztották műszaki mentés céljából. A baleset helyszínére a mentők is kiérkeztek.

Információink szerint ketten súlyosan megsérültek, egy ember könnyű sérülést szenvedett.

Fotó: Baranya Megye Balesetek Bamosz Kft.

(Felső fotó: Sebességmérés/útinform: Baranya)