Címlap Baleset Baleset törté...

Baleset történt a 66-os főúton

Összeütközött két személygépkocsi a 66-os főúton, Magyarszék közelében. A balesethez a komlói és a sásdi hivatásos tűzoltókat riasztották. Az egységek áramtalanítják az autókat. A munkálatokat a magyarszéki önkéntes tűzoltók is segítik. Az érintett útszakaszon félpályán halad a forgalom.

A kiemelt kép csupán illusztráció.