Címlap Baleset Baleset törté...

Baleset történt a Nagy Lajos Király úton

Összeütközött két személyautó Pécsen, a Nagy Lajos Király út és a Jókai utca kereszteződésében. A balesethez a város hivatásos tűzoltóit riasztották, akik áramtalanították az egyik gépkocsit. A helyszínen egy sávon halad a forgalom.