Címlap Baleset Baleset törté...

Baleset történt Borjádnál

A balesetben hárman voltak érintettek

Őket a mentőszolgálat szakemberei megvizsgálták és a két járművezetőt kórházba szállították. A mohácsi hivatásos tűzoltók vonultak a helyszínre, átvizsgálták és áramtalanították a járműveket.

A műszaki mentés ideje alatt a rendőrség irányította a forgalmat.