Címlap Baleset Baleset törté...

Összeütközött két gépkocsi csütörtök kora délután a Pécset és Bogádot összekötő úton, a nagykozári elágazásnál, a 16-os kilométerszelvénynél.

A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a járművekben összesen hárman utaztak, ketten ki tudtak szállni. A pécsi hivatásos tűzoltók a jármű kitámasztását követően kiszabadították a harmadik utast. A balesethez a mentők is kiérkeztek.

(Fotó: Baranya Vármegye Balesetek Bamosz Kft.)