Egy autóbusz és egy személyautó ütközött össze tegnap délután Pécsen, a Fülemüle utca és a Lankás út kereszteződésénél.
A buszon öten, az autóban ketten utaztak, utóbbi járművet a pécsi hivatásos tűzoltók áramtalanították. Az egység és a mentők teljes útlezárás mellett végezték a helyszíni munkálatokat.
(Képünk illusztráció)

















