Péntek délután az alagútnál, délelőtt a Nyugati elkerülőn történt baleset. Ez utóbbi súlyosabb volt. A Pláza mögé a tűzoltóknak is vonulniuk kellett, hogy áramtalanítsák az árokba hajtott járművet. A mentés idején az érintett szakaszon félpályán haladt a forgalom.
Barbakánnál egy elszabadult autó borzolta a kedélyeket

Az alagútnál pedig koccanásos baleset történt, a helyszínelés idejére a rendőrök irányították a forgalmat.

Fotó: Bamosz Kft., olvasói felvételek














