A balesethez a siklósi hivatásos tűzoltókat riasztották, akik áramtalanították a járművet.
Az ütközés következtében a légzsákok is kinyíltak. A sofőr egyedül utazott az autóban, önerőből ki tudott szállni, őt a mentőszolgálat szakemberei vizsgálták meg.


















