Címlap Baleset Felborult egy...

Lesodródott az úttestről, árokba hajtott és ott a tetejére borulva állt meg egy személykocsi kedd reggel az M60-as autópálya Pécs felé vezető oldalán, Birján térségében.

A 16-17-es kilométer között történt balesethez a pécsi hivatásos tűzoltók vonultak, a raj áramtalanította a járművet. A gépkocsi vezetőjéhez mentő érkezett. Az érintett sztrádaszakaszon átmenetileg félpályán haladt a forgalom.