Két személyautó ütközött frontálisan pénteken kora reggel Szederkényben, a Kossuth Lajos utcában.
A járművekben összesen négyen utaztak, közülük ketten könnyebben sérültek, őket a mentőszolgálat munkatársai kórházba szállították. A mohácsi hivatásos tűzoltók teljes útzár mellett végezték a műszaki mentést – átvizsgálták és áramtalanították a kocsikat.
(Fotó: Sebességmérés/útinform: Baranya)



















