Címlap Baleset Három kocsi k...

Három személygépkocsi ütközött egymásnak hétfőn az 57-es főút belterületi szakaszán Pécsen, a Kanizsai Dorottya úton, a 35-ös kilométerszelvénynél.

A pécsi hivatásos tűzoltók egy járművet áramtalanítottak. Az érintett útszakaszon forgalmi akadályt képeztek a járművek.