Címlap Baleset Ismét baleset...

Ismét baleset történt az egyik legveszélyesebb pécsi kereszteződésben

Összeütközött két személyautó kedd reggel Pécsen, a Hungária utca és a Petőfi utca kereszteződésénél.

A pécsi hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket. Az érintett útszakaszon félpályán haladt a forgalom.