Címlap Baleset Két kocsi csa...

Két személyautó karambolozott csütörtök délután Szentlőrincen, a 6-os főút 216-os kilométerénél.

Az autókban összesen öt ember utazott. A szigetvári hivatásos és a szentlőrinci önkéntes tűzoltók vonultak ki a műszaki mentéshez, és áramtalanították a járműveket. Az érintett útszakaszon teljes útlezárás van.

(Fotó: Baranya Vármegye Balesetek Bamosz Kft.)