Összeütközött két személygépkocsi szerda reggel Pécsen, a Tüskeréti úton.
A két autóban összesen öten utaztak, senki sem sérült meg. A város hivatásos tűzoltói áramtalanították a járműveket, a forgalom félpályán haladhatott. Az úton törmelék szóródott szét, azt letisztították.
















