Címlap Baleset Két kocsi csa...

Összeütközött két személyautó szerda délután Pécsen, a Kanizsai Dorottya úton, az 57-es főút 37-es kilométerénél.

A baleset következtében az egyik járműbe egy ember beszorult, őt a helyi hivatásos tűzoltók feszítővágó segítségével szabadították ki. Ketten súlyos, egy ember pedig könnyebb sérüléseket szenvedett, a mentőszolgálat munkatársai kórházba szállították őket.

A karambol miatt óriási dugó alakult ki.