Címlap Baleset Két kocsi kar...

Két kocsi karambolozott Kozármislenynél

Összeütközött két autó szerda reggel Kozármislenynél, az 57-es főút 34-es kilométerénél.

A járművekben összesen négyen utaztak, hozzájuk mentő érkezett. A Mohácsi úti elágazásnál történt karambolhoz a pécsi hivatásos tűzoltókat riasztották.