Címlap Baleset Két kocsi kar...

Összeütközött két személyautó hétfő délelőtt Pécsen, az 57-es főút belterületi szakaszán, Nagyárpádon, a 36-os és 37-es kilométerszelvénye között.

A város hivatásos tűzoltói feszítővágó segítségével egy embert kiemeltek az egyik gépkocsiból. A raj áramtalanította a járműveket. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.

(Fotó: Sebességmérés/útinform: Baranya)