Egy kisbusz ütött el vadat hétfőn hajnalban a 6-os számú főúton, Pécsvárad közelében, aminek következtében a jármű károsodott és részben akadályozta a közúti forgalmat.
A pécsi hivatásos tűzoltók vonultak a káresethez. Az egység biztosította helyszínt, átvizsgálta és áramtalanította a sérült kisbuszt. A műszaki mentés ideje alatt félpályás útzár mellett a rendőrség irányította a forgalmat. Az eset során személyi sérülés nem történt.

















