Címlap Baleset Láncfűrésszel...

Láncfűrésszel vágta meg 17 éves társa kezét

A nyomozók gyanúsítottként hallgattak ki egy 47 éves helyi férfit, aki november 23 -án délelőtt Szágyon, a Kossuth Lajos utcában láncfűrésszel dolgozott.

A gyanú szerint a férfi nem tartotta be a munkavédelmi előírásokat, ezért a fűrésszel megvágta 17 éves munkatársa mindkét kezét. A rendőrök előállították a férfit a rendőrkapitányságra. Gyanúsítotti kihallgatása során elismerte tettét.

Ellene foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés miatt nyomoz a Komlói Rendőrkapitányság.