Összeütközött két személyautó kedd délután Pécsvárad határában, a 6-os főút és a Rákóczi Ferenc utca kereszteződésében.
A balesethez a pécsi hivatásos tűzoltókat riasztották, akik áramtalanították a gépkocsikat. A helyszínre mentő is érkezett. A helyszínelés alatt forgalomkorlátozás volt érvényben.
(Fotó: Sebességmérés/útinform: Baranya)



















