Címlap Baleset Nem ment arré...

Fa villanyoszlopnak ütközött csütörtökön délelőtt egy személyautó Pécsen, a Deák Ferenc utcában, a Homokvölgy utca közelében.

A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint az ütközés következtében az oszlop kidőlt. A város hivatásos tűzoltói áramtalanították a járművet. A társhatóság és az áramszolgáltató is helyszínen dolgozott. A baleset miatt 6 háztartásban ideiglenes szolgáltatás-kimaradás volt.

(Fotó: Katasztrófavédelem)