Oldalára borult egy személygépkocsi hétfő kora délután az 57-es főúton, Pécs határában, a 35-ös kilométerszelvénynél.
Az autóban csak a sofőr utazott. A helyi hivatásos tűzoltók áramtalanították a járművet. A helyszínre mentő is érkezett. Az érintett útszakaszon félpályán haladt a forgalom.
(Fotó: Sebességmérés/útinform: Baranya)


















