Címlap Baleset Távközlési os...

Távközlési oszlop akadt fenn egy villamos vezetéken Siklóson

Letért az útról, majd az árokban, az oldalára borulva állt meg egy személyautó tegnap reggel Siklóson.

A baleset során egy távközlési oszlop is kidőlt, majd fennakadt villamos vezetékeken. A gépkocsiban csak a sofőr utazott, a siklósi hivatásos tűzoltók a szélvédő eltávolítása után kisegítették az autóból. A mentőszolgálat munkatársai könnyű sérülésekkel szállították kórházba. Az egység a gépjárművet áramtalanította. A műszaki mentés félpályás útlezárás mellett zajlott.

(Kiemelt képünk illusztráció)