Címlap Balhé 100 ezret nyú...

100 ezret nyúlt le a kocsmából

A rendőrök pár óra alatt kapták el azt a 19 éves kisvaszari férfit, aki a helyi kocsmából – szeptember 15-én – a gyanú szerint lenyúlt 100 ezer forintot. Az előállítás után kihallgatták a helyi férfit, aki beismerte tettét.

A rendőröknek elmondta, hogy akkor tette el a pénzt, amikor a kocsmai alkalmazott nem volt bent a helységben.

Ellene lopás miatt nyomoz a Komlói Rendőrkapitányság.