A tizenévesek kezében alkohol és bilincs. A jelenet Pécs belvárosában egy hétköznap délután játszódott le. A fiúkból és lányokból álló társaság a Kodály Zoltán Kollégium melletti garázssor tetején vezette le a délelőtti feszültséget.
Mindennapos a bulizgatás
A közelben élők szerint minden áldott napra kijut valami hangoskodás a Kodály Zoltán utcában, ahol a kollégium is található. Olvasónkban felmerült a kérdés, hogy a 2-3 méter magasban iszogató „gyerekekért” senki nem aggódik?

Ekkora a közöny?
– teszi fel a kérdést olvasónk, aki inkább aggódva, mint megbotránkozva fordult hozzánk.
Mi innen csak annyit tudunk tenni, hogy közzétesszük és feltesszük a kérdést:




















