
A siklósi rendőrök szombat este gyanúsítottként hallgattak ki egy 37 éves peterdi férfit.
A megalapozott gyanú szerint a férfi aznap a délutáni órákban a peterdi házának udvarán egy búvárszivattyút helyezett az emésztőgödörbe, majd a készülékhez csatlakoztatott locsolótömlőn keresztül a közterületre szivattyúzta a szennyvizet.
A férfi a kihallgatásán elismerte a bűncselekmény elkövetését, ellene környezetkárosítás miatt nyomoz a Siklósi Rendőrkapitányság.




















