Címlap Balhé Környezetkáro...

Környezetkárosítás: Kakát tolt a közterületre egy 37 éves férfi

A siklósi rendőrök szombat este gyanúsítottként hallgattak ki egy 37 éves peterdi férfit.

A megalapozott gyanú szerint a férfi aznap a délutáni órákban a peterdi házának udvarán egy búvárszivattyút helyezett az emésztőgödörbe, majd a készülékhez csatlakoztatott locsolótömlőn keresztül a közterületre szivattyúzta a szennyvizet.

A férfi a kihallgatásán elismerte a bűncselekmény elkövetését, ellene környezetkárosítás miatt nyomoz a Siklósi Rendőrkapitányság.