Címlap Balhé Bilincsben vi...

Bilincsben vittek el egy férfit a Plázából

Egy héten belül kétszer is megpróbálta kirámolni a Pécs Plázában található drogériát az a férfi, akit végül a rendőrök vittek el. Bilincsben.

A Pécs Aktuál úgy tudja, hogy szombaton sikerrel járt. Akkor több tízezer forint értékben pakolt a szatyrába, majd

„agár megoldást választva elszelelt a helyszínről”

fogalmazott informátorunk.

Akkor a rendőrök nem értek a nyomába. De hétfőn vártak már rá.

Kifigyeltél és készültek a lekapcsolására

A hétfői akcióját nem sikerült befejeznie a visszaeső tolvajnak. A rendőrök már várták a bolt környékén és el is kapták, mielőtt meglépett volna – tudta meg a Pécs Aktuál.

Már csak egy kérdésük van: vajon mit lophatott?