Címlap Balhé Buszon nyúlta...

Buszon nyúlta le az utas pénztárcáját

Egy nő tett feljelentést a rendőrségen azért, mert október 20-án 11 óra 30 perc körül a buszon ellopták a pénztárcáját. A rendőrök a feltételezett elkövetőt, egy 31 éves kővágószőlősi nőt beazonosították, majd még aznap elfogták, előállították, és kihallgatták gyanúsítottként.

A gyanú szerint a nő a Pécsről Kővágószőlősre tartó buszon ellopta a sértett pénztárcáját, a benne lévő készpénzzel és iratokkal együtt. Kihallgatásakor a bűncselekmény elkövetését elismerte, ellene lopás miatt nyomoz a Pécsi Rendőrkapitányság.