Az önkormányzat 15 éve újította fel a Káptalan kert és a várfal közötti területet, amelyet nemrég elcseréltek a Csontváry Múzeum épületére a Pécsi Egyházmegyével. Az utóbbi években már nem törődött vele az önkormányzat, hagyták lepusztulni. Ebben a borzalmas állapotban került a Pécsi Egyházmegye tulajdonába, amely a jövőben méltó módón felújítja majd a területet. A parkban rendszeresen játszanak a környékbeli iskolás és óvodás csoportok, a képek magukért beszélnek.


































