Sajnálatos esetről számolt be közösségi oldalán a kölcsönözhető pécsi elektromos rollereket üzemeltető cég.
Mint közölték, feljelentést tettel a rendőrségen rongálás miatt, mert a Sétatéren az egyik rollert igencsak leamortizált állapotban találták meg.
Valószínűleg 17-én este történt a vandálkodás. Elítéljük a vandalizmus összes formáját, és a tettesnek el kell majd számolnia a barbárság következményeivel. A rendőrség jelenleg nyomoz az ügyben. Várjuk a nyomravezetők, szemtanúk jelentkezését, amit mindenképp honorálunk valahogy!
– írták.

















