Egy pécsi nő tett feljelentést a rendőrségen augusztus 20-án arról, hogy férje az elmúlt három hónapban a lakásukban többször bántalmazta, megütötte, falhoz lökte és szorongatta a végtagjait, amik során a nő könnyebben megsérült. A rendőrök még aznap elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 25 éves helyi férfit, majd előállították a rendőrkapitányságra és kihallgatták gyanúsítottként. Ellene kapcsolati erőszak elkövetése miatt nyomoz a Pécsi Rendőrkapitányság, valamint a nő védelme érdekében a férfi ellen ideiglenes megelőző távoltartást rendeltek el.
Már nincsenek sebességkorlátozások sem.
"Aki mennyországot akar látni, az jöjjön Pécsre!" – írták az újságok, amikor fölszentelték a...
Amennyiben a legtöbb voksot kapja egy közönségszavazáson.













