Címlap Balhé Megverték ism...

Megverték ismerősüket, majd utána meg is lopták

A Pécsi Rendőrkapitányság kifosztás miatt nyomoz egy 36 éves helyi férfi, valamint egy 33 éves nő ellen, akik február 4-én dél körül Pécsett, az Edison és a Gomba utca kereszteződésében többször megrúgták, valamint megütötték ismerősüket.

A dulakodás közben a sértett hátizsákjából kivették a benne lévő vezeték nélküli hangszórót, majd azzal távoztak a helyszínről. A rendőrök a feltételezett elkövetőket egy órán belül elfogták, és kihallgatták gyanúsítottként, a férfit a nyomozók őrizetbe is vették.