Címlap Balhé Van, ahol a l...

Évek óta problémás a parkolás a pécsi Vince utcában, ahol most a lakók vették kezükbe az ügyet, mert sem a rendőség, sem a közterület-felügyelet nem tartatja be a szabályokat.