Címlap Balhé „Viselk...

„Viselkedése miatt nagyon mérges lett a kutyára” – Elfogták a férfit, aki kukába dobta kölyökkutyáját

Elfogták, előállították, majd gyanúsítottként hallgatták ki a rendőrök január 27-én azt a 69 éves férfit, aki a gyanú szerint pár nappal korábban egy komlói társasház előtt bedobta a kiskutyáját a szemetes konténerbe, majd az állatot otthagyta – áll a Police.hu oldalán.

A nyomozás során kiderült, hogy mielőtt a férfi a konténerbe dobta volna a kölyökkutyát, bántotta is őt. Az állat fej- és szemsérülést is szenvedett.

Az idős férfi kihallgatásakor elismerte tettét, melyet azzal indokolt: a viselkedése miatt nagyon mérges lett a kutyára.

A gyanúsított ellen állatkínzás miatt nyomoz a Komlói Rendőrkapitányság.

A kutyusról készült VIDEÓNK ITT tekinthető meg!

Fotó: Komlói Állatvédő Egyesület*