Baranya megyében az igazoltan fertőzöttek száma a járvány kezdete óta átlépte az 1000-et, immáron 1075 megbetegedést regisztráltak. Egy nap alatt újabb 12 fővel nőtt a fertőzöttek száma megyénkben.
Az aktív fertőzöttek száma 27 113 fő.
A kórházaknál elrendelt új, dinamikus adatszolgáltatás alapján 1519 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 160-an vannak lélegeztetőgépen.




















