Baranya megyében az igazoltan fertőzöttek száma a járvány kezdete óta átlépte a 12.000-et, immáron 12.827 megbetegedést regisztráltak. Most újabb 68 fővel nőtt a fertőzöttek száma megyénkben.
Az aktív fertőzöttek száma 97 752 főre csökkent.

Jelenleg 3649 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 258-an vannak lélegeztetőgépen.
Eddig 175 283 fő kapott oltást, közülük 37 727 fő már a második oltását is megkapta. Az egészségügyi dolgozók kampányszerű oltása lezárul, csütörtöktől már az idősotthonokra, bentlakásos szociális intézményekre összpontosulnak az oltások, majd a védőoltásra regisztrált legidősebbek következnek jövő héten.



















