Címlap Baranya 146 fővel nőt...

146 fővel nőtt a fertőzöttek száma Baranyában

Baranya megyében az igazoltan fertőzöttek száma a járvány kezdete óta átlépte a 8000-et, immáron 8169 megbetegedést regisztráltak. Most újabb 146 fővel nőtt a fertőzöttek száma megyénkben.

Az aktív fertőzöttek száma 194 194 fő.

Jelenleg 7667 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 605-en vannak lélegeztetőgépen.