Címlap Baranya 1478 fővel em...

1478 fővel emelkedett a fertőzöttek száma, ebből 29-cel Baranyában

Az aktív fertőzöttek száma 32 283 fő.

Jelenleg 1896 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 188-an vannak lélegeztetőgépen.

Baranya megyében az igazoltan fertőzöttek száma a járvány kezdete óta átlépte az 1000-et, immáron 1310 megbetegedést regisztráltak. Újabb 29 fővel nőtt a fertőzöttek száma megyénkben.

Az Operatív Törzs jelenleg 40 óvodában és 13 iskolában rendelt el rendkívüli szünetet, 117 osztálynál és 15 teljes iskolánál pedig digitális munkarendet a koronavírus-megbetegedések miatt.