Címlap Baranya 816 fővel eme...

816 fővel emelkedett a koronavírus fertőzöttek száma, 23 új eset Baranyában

Baranya megyében az igazoltan fertőzöttek száma a járvány kezdete óta átlépte a 800-at, immáron 845 megbetegedést regisztráltak. Újabb 23 fővel nőtt a fertőzöttek száma megyénkben.