Címlap Balhé Lelőtte a szo...

Lelőtte a szomszéd kutyáját, mert az átszökött hozzá

Légpuskával lőtt

A 66 éves mohácsi férfi – aki kihallgatásán beismerte tettét – szombat délelőtt lőtte meg a kutyát a Duna-parti városban.

Csak rá akart ijeszteni az állatra

Azt mondta, csak rá akart ijeszteni az állatra, mert az többször átszökött az udvarára.  

A férfi ellen állatkínzás miatt nyomoznak a mohácsi rendőrök.

Pár hete egy komlói esetről számoltunk be, ott bántalmazták, majd a kukába hajították az állatot. A kutyus szerencsére jól van.

Kiemelt képünk illusztráció.