Címlap Baleset Bajba jutott ...

Bajba jutott őzet mentettek a tűzoltók

Szerda éjszaka érkezett a riasztás a komlói tűzoltókhoz, hogy Mánfán a Fábián Béla utcában egy őz, kerítés lécei közé szorult és nem képes kiszabadulni.

A komlói tűzoltók siettek a bajba jutott vad segítségére, kézi erővel kiszabadították az őzet, amely hála a gyors beavatkozásnak nem szenvedett sérülést.

Kiemelt képünk csupán illusztráció.