Címlap Baranya Baranyából is...

Baranyából is sokan igényeltek szociális tüzelőt

A családok január végéig megkapják a tüzelőt – ezt Szentpéteri Sándor, az Agrárminisztérium erdőkért felelős helyettes államtitkára mondta.

A pályázat, amelyben tüzelőt lehetett igényelni, tavaly nyár végén zárult le, a fa kiszállítása utána rögtön megkezdődött, így a támogatott családok 80%-a már karácsony előtt megkapta a tűzifát.

A legtöbb igénylés Szabolcs-Szatmár-Bereg megyéből érkezett a programra, ezt Borsod-Abaúj-Zemplén és Baranya megye követi.

Kiemelt képünk illusztráció.