Címlap Baranya Felveszik a h...

Felveszik a harcot a gyomokkal a környék vasútvonalain

Szeptember 7-én a Dombóvár – Pécs, szeptember 8-án a Mohács-Pécs, Pécs-Szentlőrinc, Pécs-Villány vonalszakaszokon, majd szeptember 16-án a pécsi állomás területén illetve Pécs-külváros – Pécsvárad állomásokon, szeptember 17-én pedig Pécsbányarendező állomáson.

Időjárási vagy forgalmi okokból a vegyszerezés időpontja módosulhat.

A kezelt területeken legeltetni, illetve onnan származó takarmánnyal 14 napon belül etetni tilos.

Kiemelt képünk illusztráció.