Címlap Balhé Három illegál...

Három illegális migránst fogtak reggel a rendőrök

A rendőrök október 16-án 8 óra 10 perckor három illegális migránst tartóztattak fel Beremend térségében. A férfiakból álló csoport tagjai jemeni állampolgároknak vallották magukat, azonban sem személyazonosságukat, sem magyarországi tartózkodásuk jogszerűségét nem tudták hitelt érdemlően igazolni.

Velük szemben az intézkedések folyamatban vannak.​