Címlap Baranya HŰHA! Megtalá...

HŰHA! Megtaláltuk a Windows XP baranyai háttérképét!

Mi nemrég hasonló szépséget találtunk, igaz, Baranyában

Ez itt Baranya!

Egész pontosan Szászvár mellett. Hát nem gyönyörű?!

De ha már itt tartunk, nézzük, mit is néztünk éveken át, amikor épp lefagyott a gépünk.

Erős színek, az ég kék, a domb zöld

A fotós Charles barátnőjéhez tartott, amikor észrevette a csodaszép borvidéket. Igen, ezek a képen szőlőtőkék voltak (erre mi is csak most jöttünk rá!). Charles azonnal beleszeretett a lankás tájba és így született meg a kép.

Nem gondolta volna, hogy ekkora sikere lesz

Charles fotójához egy ügynökén keresztül jutott hozzá a Microsoft, a céghez viszont nem volt egyszerű eljuttatni az eredeti filmet. A képért annyi pénzt fizettek, hogy szállítását egy futár sem vállalta. Így Charles saját maga szállította le „A Lankát”.

Nos, mi felajánljuk a baranyai fotónkat INGYEN a Microsoftnak

csak vigye jó hírét eme vidéknek! Mert tudjuk

az ország gyöngye, aranya, a legszebb megye Baranya!

És még valami!

Charles képével kapcsolatban sokáig fennállt a gyanú, hogy egy számítógéppel tervezett és szerkesztett kép, illetve a helye sem volt tisztázott. Íme a helyszín, amit mi is meglátogathatunk, EZÉRT CSAK IDE KELL KATTINTANI!

(A szászvári fotónk április 23-án készült. Lehet azóta mást mutat a táj!)